Upravit stránku

CARSA s.r.o.

Ryze česká společnost CARSA díky strategickému partnerství se společností RIDE Technic a architektonickým studiem Chybík+Krištof nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční řešení nedostatku parkovacích míst pomocí systému Ride parking.

Ride parking je rotační parkovací věž, která dokáže rozšířit parkovací kapacitu až 5násobně a na 2,5 běžných parkovacích místech je schopna poskytnout parkování až pro 12 aut včetně SUV. Vzhled je individuálně navržen tak, aby maximálně splynul s okolím. Zároveň umožňuje flexibilně měnit umístění podle momentální potřeby. Nespornou výhodou je záruka 25 let a nízké provozní náklady.


GRAVIS Industry s.r.o.

CAR TOWER - semi-mobilní, plně certifikovaný parkovací systém až pro 16 vozidel je opatřen řadou nejmodernějších bezpečnostních prvků. Díky své konstrukci věž lze opláštit tak, aby byly splněny protipožární a architektonické nároky projektu. Díky našemu vlastnímu softwaru lze věž propojit s technologiemi SMART CITY a řadou dalších systémů, identifikovat uživatele za pomoci RFID čipu/karty, QR kódu, kamery a čtením SPZ. Celý parkovací proces lze ovládat mobilní aplikací. Díky vzdálené správě lze veškeré softwarové vybavení věže kontrolovat z naší centrály. K dispozici máme také servisní tým 24/7.

Nahoru