Upravit stránku

APRECO s.r.o.

Zajišťujeme kompletní provoz všech typů parkovišť – garážové domy, venkovní plochy, podzemní garáže, dle Vašich priorit – maximální výnosy, regulaci konkrétních cílových skupin nebo jinou prioritu. Jsme lídři v inovacích, samozřejmostí je pro nás integrace parkoviště do různých rezervačních portálů a aplikací, mobilní platby, zobrazení aktuální obsazenosti, online rezervace, nonstop provoz, kamerový dohled. Díky implementaci nejmodernějších služeb a technologií zajistíme zvýšení efektivity provozu, což nám umožňuje nabídnout výhodnou cenu služeb.


AUTOGARD spol. s r.o.

Společnost Autogard je už od roku 1993 jedním z nejvýznamnějších českých výrobců parkovacích systémů a zařízení po kontrolu přístupu vozidel a osob. Naše automatické závory, turnikety a parkovací systémy si pro svou spolehlivost a dlouhou životnost získaly oprávněnou důvěru zákazníků v desítkách zemí po celém světě. Společnost má sídlo a výrobní závod v Popůvkách u Brna.


CARSA s.r.o.

Ryze česká společnost CARSA díky strategickému partnerství se společností RIDE Technic a architektonickým studiem Chybík+Krištof nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční řešení nedostatku parkovacích míst pomocí systému Ride parking.

Ride parking je rotační parkovací věž, která dokáže rozšířit parkovací kapacitu až 5násobně a na 2,5 běžných parkovacích místech je schopna poskytnout parkování až pro 12 aut včetně SUV. Vzhled je individuálně navržen tak, aby maximálně splynul s okolím. Zároveň umožňuje flexibilně měnit umístění podle momentální potřeby. Nespornou výhodou je záruka 25 let a nízké provozní náklady.

Nahoru